Zawierzenia Parafii Bożemu Miłosierdziu

Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II
Msza św. – Zawierzenia Parafii Bożemu Miłosierdziu. Pożegnanie obrazu i relikwii.

W niedzielę 25 marca 2012 r. nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II.
Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy pomogli przygotować tę Uroczystość. Dziękuję za udekorowanie trasy przejazdu: domów i mieszkań.
Strażakom z Ratułowa i Nowego Bystrego za zabezpieczenie przyjazdu i odjazdu obrazu, za zabezpieczenie samochodu kaplicy i za przeniesienie obrazu.
Bóg Zapłać również tym, którzy nieśli relikwie, a więc przedstawicielom Związku Podhalan, Różom Żywego Różańca.
Dziękuję tym, którzy w imieniu naszej wspólnoty witali obraz.
Dziękuję naszej Scholii, Muzykantom, Lektorom i ministrantom, panu kościelnemu, panu organiście.
Dziękuję po prostu wszystkim, którzy włączyli się w to, aby ta Uroczystość wypadła jak najlepiej. Całej wspólnocie parafialnej pragnę podziękować za gorliwość w czasie nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego i udział w Rekolekcjach parafialnych.

ks. Aleksander Salamon

Fotografie: Parafia Nowe Bystre

nowe_bystre_parafia-015nowe_bystre_parafia-003nowe_bystre_parafia-012nowe_bystre_parafia-008nowe_bystre_parafia-010nowe_bystre_parafia-002nowe_bystre_parafia-014nowe_bystre_parafia-006nowe_bystre_parafia-004
nowe_bystre_parafia-009nowe_bystre_parafia-017nowe_bystre_parafia-001nowe_bystre_parafia-007nowe_bystre_parafianowe_bystre_parafia-013nowe_bystre_parafia-011nowe_bystre_parafia-016nowe_bystre_parafia-005