Wpisany przez Zbigniew Sikora piątek, 17 czerwca 2011 17:17
Organizatorami XVI Biegu Sztafetowego przeprowadzonego w dniu 17 czerwca 2011 r. był Zespół Szkół w Nowem Bystrem wraz z Urzędem Gminy Poronin. Zawodnicy mieli do pokonania 600 metrowy odcinek położony w okolicach boiska piłkarskiego w Nowem Bystrem.
Najlepsze drużyny zdobyły puchary, a uczniowie medale, dla wszystkich uczestniczących szkół przewidziano dyplomy, a dla startujących dzieci i młodzieży słodycze i napoje.
Kategoria Szkół Podstawowych
1 SP Nowe Bystre 13; 31,2
2 SP Poronin 13; 43,1
3 SP Gliczarów Górny 13; 43,2
4 SP Ząb 13; 46,8
5 SP Murzasichle 14; 10,2
6 SP Nr 7 Zakopane Cyrhla 14; 50,1
Składy sztafet
SP Nowe Bystre:
Dawid Urbaś, Katarzyna Piszczek, Robert Żegleń, Małgorzata Proszek, Grzegorz Szwajnos, Dorota Zatłoka, Damian Zubek, Katarzyna Proszek, Dawid Ogórek, Izabela Leja.
SP Poronin:
Dawid Rzadkosz, Anna Pawlikowska, Maciej Czernik, Paulina Skupień, Bartłomiej Chowaniec, Paulina Cukier, Jakub Szczepaniak, Anna Papież, Andrzej Skupień, Maria Chyc.
SP Gliczarów Górny:
Daniel Łaś, Magdalena Łaś, Darek Orawiec, Wioletta Zbozień, Mateusz Orawiec, Iwona Majerczyk, Krzysztof Pawlikowski, Natalia Skupień, Bartłomiej Łaś, Patrycja Marek,
SP Ząb:
Mateusz Ferenczak, Emilia Jarosz, Łukasz Kajdy, Paulina Łacek, Sebastian Stoch, Ewelina Wójtowicz, Kamil Lassak, Małgorzata Domagała, Marcin Majerczyk, Katarzyna Strączek.
SP Murzasichle:
Bartłomiej Duda, Justyna Skupień, Adam Pradziad, Katarzyna Łukaszczyk, Grzegorz Gał, Aleksandra Goszcz, Krzysztof Kluś, Kinga Kamińska, Szymon Łukaszczyk, Klaudia Zacharko.
SP 7 Zakopane:
Jakub Kluś, Anita Gawlak, Krzysztof Gawlak, Natalia Kluś, Roman Obrochta, Angelika Mamcarz, Szymon Kluś, Karolina Ślusarz, Wojciech Okręglak, Natasza Majerczyk.
Kategoria Gimnazjów
1 Gimnazjum w Nowem Bystrem 9; 52,1
2 Gimnazjum w Poroninie 9; 58,1
3 Gimnazjum w Gliczarowie Górnym 10; 01,3
4 Gimnazjum w Murzasichlu 10; 12,1
Składy sztafet:
Gimnazjum w Nowem Bystrem:
Paweł Gruszka, Małgorzata Piszczek, Łukasz Dudzik, Marzena Jarosz, Kamil Proszek, Sylwia Job, Mateusz Proszek, Aneta Michniak.
Gimnazjum w Poroninie:
Daniel Stołowski, Elżbieta Dorula, Krzysztof Chowaniec, Barbara Topór, Michał Skupień, Natalia Chowaniec, Michał Lańda, Ewelina Grabka.
Gimnazjum w Gliczarowie Górnym:
Andrzej Janik, Natalia Janik, Marcin Łaś, Dorota Śmiałek, Łukasz Gil, Edyta Gał, Piotr Gał, Paulina Skupień.
Gimnazjum w Murzasichlu:
Błażej Łukaszczyk, Natalia Gał, Jan Surmiański, Beata Gał, Marcin Łukaszczyk, Natalia Słodyczka, Wiesław Żukowski, Karolina Łukaszczyk.
Zdjęcia:
Nauczyciele: Radosław Radosz, Paweł Garbacz
uczeń: Grzegorz Bednarz
Tekst: Paweł Garbacz i Jan Puciło.